Echipa de implementare

Propark Fundația pentru Arii Protejate

Erika Stanciu – Project supervisor

erika.stanciu@propark.ro

Ioana Bejan – Project manager

ioana.bejan@propark.ro

Laura Florescu – Financial manager

laura.florescu@propark.ro

Laura Istrate – Communication expert

laura.istrate@propark.ro

Georgiana Andrei – Capacity bulding expert

georgiana.andrei@propark.ro

Andra Croitoru – Project assistant

andra.croitoru@propark.ro


Fatal error: Call to undefined function c_lang() in /home/emenatur/public_html/wp-content/themes/propark/footer.php on line 83